W nocy z 26 na 27 lipca 2024 r. odbyła się „Noc Gier w Bibliotece”. Gościem Nocy był Grzegorz, pasjonat, znawca i kolekcjoner gier komputerowych, który opowiedział o swojej pasji, kolekcji i streścił fabułę największych gier wszech czasów. Uczestnicy mogli skorzystać z jego konsoli i sami zmierzyć się z tytułami, które ich ciekawiły. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko gier RPG, na którym Sebastian i Hubert poprowadzili sesję pokazową, by w dalszej części włączyć do rozgrywki uczestników Nocy. Dla zainteresowanych było także stanowisko z grami VR. Część osób miało także laptopy by grać w swoje gry. Nie zabrakło również stałych elementów imprezy, czyli wspólnej kolacji i snu między bibliotecznymi regałami.