Piąte spotkanie Klubu Malucha pod hasłem „Mój przyjaciel Pluszowy Miś” odbyło się 14 stycznia 2022 r. Podczas zajęć dzieci poznały historię Pluszowego Misia. Opowiadały o przyniesionych przez siebie misiach. Grupowały je w zbiory według wielkości i koloru. Wzięły udział w zabawie ćwiczącej spostrzegawczość, polegającej na szukaniu ukrytych pluszaków. Rozmawiały z bibliotekarką o sławnych misiach bajkowych i książkowych oraz oglądały biblioteczne książeczki o misiach. A na zakończenie wykonały portrety Pluszowych Misiów.

Szóste spotkanie Klubu Malucha pod hasłem „Dzień babci i dziadka to radość i gratka” odbyło 21 stycznia 2021 r. W czasie zajęć dzieci rozmawiały z bibliotekarką o swoich babciach i dziadkach oraz własnoręcznie wykonały ramki do zdjęć. Gotowe prace zabrały do domu, aby wręczyć je swoim babciom i dziadkom.

W czasie siódmego spotkania Klubu Malucha, które odbyło się 28 stycznia 2022 r. dzieci wysłuchały fragmentów z książki „Plastusiowy Pamiętnik” Marii Kownackiej, rozmawiały z bibliotekarką na ten temat, a następnie wyklejały ilustracje plasteliną oraz lepiły swojego Plastusia.

Skip to content